Avukat Sitesi (1 GB Alan + Limitsiz Trafik)

kolay site yönetim paneli
Siparişinizin ödemesi tamamlandıktan sonra web siteniz aynı gün içerisinde hediyemiz olan 1000 MB büyüklüğündeki web alanına kurularak admin panel şifresi email adresinize gönderilmektedir. Kolay site şablonlarının kurulum ücreti bir defaya mahsus olup 2.yıldan itibaren yalnızca hosting ve firmamızdan satın aldıysanız domain ücreti tahsil edilir.

Örnek siteyi görmek için resmin üzerine tıklayın.
Satın aldığınız site demoda görüldüğü gibi içerikle birlikte kurulmaktadır. Örnek içeriğe bakarak kendi içeriğinizi kolayca oluşturabilir veya istediğiniz gibi değişiklik yapabilir ve silebilirsiniz.

Avukat & Hukuk Bürosu Sitesi Özellikleri

Avukatlar ve Hukuk Büroları için hazırlanmış olan web site paketi şablonlarıdır.

Kolay kullanışlı yönetim paneli sayesinde sitenizin içeriğini kendiniz oluşturup istediğiniz zaman güncelleyebilirsiniz. Avukat ekleme, hizmet ekleme, galeri ekleme, bağlantı ekleme ve daha fazlasını çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Başkalarına muhtaç olmadan ve kodlarla uğraşmadan kendi web sitesini yapmak isteyen avukatlar için son derece kolay ve kullanışlı ideal web site yazılımıdır. Hukuk bürosu sahibi olan avukatlar için web site çözümümüz sayesinde kolay yönetim paneli yardımıyla çok kolay ve hızlı bir şekilde yapılan hukuk bürosu sitesi bulunmaz bir nimettir.
* Logo Ekleme
* Menü ve Alt Menü ekleme
* Sayfa Ekleme
* Avukatlar Ekleme / Düzenleme
* İletişim Formu (Admin Paneli)
* Hizmetler Ekleme
* SlideShow Yönetimi
* Foto Galeri
* Sayac