Firma Sitesi 1
Anasayfa

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. dünyanın dört bir yanında, sağlık ve zindelik sektöründe network marketing sistemi ile çalışan, köklü ve öncü şirketlerden birisidir.
1983 yılında atılan şirketin temelleri, 12 yıllık AR-GE çalışmaları sonucunda, 1995 yılında ‘‘GANO EXCEL INTERNATIONAL’’ olarak NETWORK MARKETING dünyasındaki yerini almıştır.

Şirketimiz ürünlerini, 4.000 yıl önceye dayanan antik dönemde, “Bitkilerin Mucizevi Kralı” olarak kabul gören Ganoderma Lucidum özlerinden üretmektedir.
Ürünlerimizin temel hammaddesi olan “Ganoderma Lucidum Mantarını” %100 organik olarak Malezya'nın Kedah eyaletindeki kendi çiftliklerimizde, yetiştirmekteyiz.
Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarında bulunabilen bu şifalı bitki artık Gano Excel™ ile evlerinize kadar gelebilmektedir. 

Gano Excel Industries Sdn. Bhd. Ganoderma Lucidum mantarının ekstraktından yapılmış özel gıda takviyesi kapsüller,
Ganoderma Lucidum mantarının ekstraktı ile harmanlanmış özel antioksidan özellikli, her damak tadına uygun kahveler ve özel içecekler,
kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinden ev ürünlerine kadar uzanan çok geniş yelpazeli benzersiz bir ürün gamını üretmekte ve dağıtmaktadır.

Dünya genelinde 100’den fazla ülkede faaliyet gösteren Gano Excel Industries Sdn. Bhd. yeni ürünler ve yeni piyasalar konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.
Şirket büyük bir vizyona ve diğer insanların gelişimi ve ailemize katılmaları konusunda çalışmalar yapan yüksek motivasyonlu bir kadroya sahiptir. ”Sağlık Ürünleri Sektöründe Öncü Marka” vizyonuna sahip şirketimiz sadece birinci sınıf ürünler üretmekte ve dağıtmaktadır.

GANO EXCEL TÜRKİYE

Gano Excel International, ülkemizdeki faaliyetine 2010 yılında Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi adı altında,
%100 yabancı sermayeli başlamıştır. Firmamızın uluslararası genel merkezinin yer aldığı Malezya’da 100'ün üzerinde farklı ürün üretmektedir, fakat
Türkiye pazarında yeni olduğumuz için bugün itibariyle, ülkemizde 12 ana ürünüyle pazarda aktif olarak çalışmaktadır.

Temel Değerler

Bir şirketin değerleri, çalışanlarının yaptıkları işi ve davranışlarını üzerine kurdukları temeli oluşturur. Değerler en başından beri Tetra Pak ruhunun bir parçası olmuştur. Ortak değerlerimiz, dünyanın dört bir yanındaki farklı insanlar, kültürler ve kurumlar genelinde davranışlarımıza tutarlı bir şekilde yön vermemize yardımcı olur.

Temel Değerlerimiz kurum kültürümüzün özünü oluşturur ve şekillendirir. Hepimizi bir ekip olarak bir arada tutmaya hizmet eder ve Tetra Pak'ın dünyanın her yerinde neleri savunduğunu teyit eder. Temel  Değerlerimiz sahip olduğumuz miras üzerine kuruludur ve geleceğe dair bize ilham verir. Her gün, yaptığımız her şeyde Temel Değerlerimizi uygulama konusunda örnek alınacak birer çalışan olmak yine bize bağlıdır.

Müşteri Odaklılık & Uzun Vadeli Düşünmek

Müşterilerimize değer katmaya ve esin kaynağı olmaya özen gösteririz, çünkü bize kendi seçimleri ile geldiklerini biliriz. Yarının da ötesine odaklanarak liderlik etme cesaretini gösterir, öğrenmek ve büyümek için karşımıza çıkan fırsatları değerlendiririz

 

Kalite & Yenilikçilik

Kaliteden ödün vermeyiz. Daha iyi ve amaca uygun çözümler ve çığır açan yenilikler yaratmak için dur durak vermeden çalışırız.

Özgürlük ve Sorumlu Davranmak

Tetra Pak'ın ve müşterilerimizin çıkarları doğrultusunda inisiyatif kullanma ve kesin eyleme geçme özgürlüğüne sahibiz. Eylemlerimizin sorumluluğunu üstlenir ve içinde faaliyet gösterdiğimiz toplumlara katkıda bulunuruz.İşin eğlenceli olması gerektiğini düşünüyoruz. Eğlenmek yaratıcılığı teşvik eder ve sonuçları iyileştirir. Bu da bizim teşvik etmek için çaba gösterdiğimiz bir atmosferdir.

Gerçek İş Ortaklığı ve Keyifli Çalışma

Olağanüstü sonuçlar almak için birbirimize ve paydaşlarımıza saygı gösterir ve güveniriz. Birlikte çalışmaktan keyif alır, başarılarımızı kutlarız.

HABERLER / DUYURULAR
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres : Gazi Cad. Lale sok. 8/2
Tel : 05334179344
Fax : 5334179344
E-Mail : sitenhazir@gmail.com
   
Vitrin Ürünlerimiz
Gano Derma
Gano Derma
Gano Excellium
Gano Excellium
Gano Cordy
Gano Cordy
3 in 1 Kahve
3 in 1 Kahve
Gano Klasik Kahve
Gano Klasik Kahve
Gano Mocha Kahve
Gano Mocha Kahve
Gano Supreno Performans Kahvesi
Gano Supreno Performans Kahvesi
Gano Spirulina Kahvaltılık Gevrek
Gano Spirulina Kahvaltılık Gevrek
Gano 3 in 1 Sıcak Çikolata
Gano 3 in 1 Sıcak Çikolata
Gano Rooibos Çayı
Gano Rooibos Çayı
Gano Fındıklı Kahve
Gano Fındıklı Kahve
Gano Transparan Güzellik Sabunu
Gano Transparan Güzellik Sabunu
Gano Keçi Sütlü Sabun
Gano Keçi Sütlü Sabun
Gano Fresh Diş Macunu
Gano Fresh Diş Macunu
Copyright © 2012 Firma Sitesi 1 - Her Hakkı Saklıdır.
Gazi Cad. Lale sok. 8/2
Tel: 05334179344  Fax: 5334179344   E-mail: sitenhazir@gmail.com