Gizlilik Politikası

Kayıtlı kullanıcılarımızın web sitemize üye olurken veya siparişleri sırasında vermiş oldukları her türlü bilgi firmamız tarafından koruma altına alınmıştır. Bu nedenle;


-Hiçbir müşterimizden zorunlu olanlar haricinde bilgi istenmemekte, isim ve iletişim bilgileri gibi zorunlu olanlar da müşterilerimizin parasını ödeyerek sahip oldukları alan adı ve hosting paketlerindeki mülkiyet haklarını belirlemek için kullanılmaktadır.


-Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.


-Sitemize verilen üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler sitenhazır.com sitesinin kendi bünyesinde, müşteri profili belirlemek ve istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.


-Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere sitenhazır.com dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Bir başka üyenin veya kullanıcının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.