Hizmet Sözleşmesi

1. www.sitenhazir.com sayfasından satın aldığınız hizmetlerin herhangi bir şekilde ve herhangi bir sebeple geri iade ödeme garantisi yoktur.


2. Sitemiz tarafından sağlanan tüm hizmetlerin aktif hale getirilebilmesi için hizmet ücretlerinin peşin ödenmesi gerekmektedir.


3. Barındırma hizmetlerimizden yararlanan müşterilerimizin tümü, aldıkları hizmete ait yedekleme işlemlerini yapmakla yükümlüdür. Sitemizden ayrıca yedekleme hizmeti alınmadığı takdirde olası bir veri kaybı durumunda 2 günde bir yedek alındığından ancak sunucumuzun son yedekleme yaptığı tarihe kadar olan veriler kurtarılabilir, bundan dolayı tüm verilerin kurtarılabileceğini garanti edemeyiz.


4. Sitenhazir.com'a ait ait servisler yasadışı herhangi bir amaç için kullanılamaz ya da bu tür aktivitelere destek veremez. Bu tip suç teşkil eden yasadışı durumlar ya da yanlış kullanım tespit edildiği takdirde kapatma hakkımızı saklı tutuyoruz.


5. Sitenhazir.com servisleri kullanılarak yayınlanan zarar verici (virüs, trojan v.b.) her türlü objenin sorumluluğu müşteriye aittir. Sitenhazir.com bu durumlara müdahale edip, söz konusu hesabı kapatma yetkisine sahiptir.


6. Kişileri yanıltıcı, aldatmaya yönelik herhangi bir obje ekleme/silme ve düzeltmeye yönelik her türlü işlemler sahtekarlık olarak kabul edilmektedir. şahısların isimlerini, şirket isimlerini kullanarak işlem yapmak kesinlikle yasaktır.


7. Sitenhazir.com servisleri kullanılarak hile ile satın alınan ve satılan ürünler, parçalar veya servisler ile finansal girişimler "dolandırıcılık" olarak kabul edilip, bu tarz yayın yapan siteler kapatılmakta ve gerekli "yasal işlemler" uygulanmaktadır.


8. Herhangi bir spam servisini barındıran, ya da spam servisi oluşturan kullanıcıları host eden, IP adreslerinin herhangi birini/bir kaçını bu tür zararlı servisler için kullanan hesaplar/sunucular kesinlikle kapatılacaktır. Bu hesaplar ve sunucular müşterinin bu tarz zararlı servisleri açmamayı kabul etmesine kadar tekrar açılmayacaktır. Kabul edilmesi durumunda hesabınız açılıp yetkiniz teslim edilecektir. Bu tarz "suçlar"ı tekrarlayan site veya sunucular tekrar açılmaksızın ve bilgiler teslim edilmeksizin KAPATILACAKTIR.


9. Kötü amaçla kullanılan ve başkalarının elektronik posta adresini kullanmasına engel olacak mail veya haberler hesabınızın kapatılmasına sebep olacaktır.


10. SPAM: özellikle bu tür elektronik posta, haber, web host üzerinde barındırılarak yayınlanan spamlar ile ilgili sitenhazir.com hiçbir barındırma hizmetine ve sunucuya tolerans tanımayacaktır. Bu tarz servisleri barındırmak "kesinlikle" yasaktır!


11. Sitenhazir.com servislerini /adını kullanarak diğer kullanıcıların hesaplarında yetki almaya çalışmak, yetki talep etmek veya yetki alarak girmek, bu yolla başkalarının bilgilerinin kaybolmasına neden olmak sitenhazir.com tarafından kesinlikle yasaklanmıştır. Güvenlik ilkesinin ihlali sayılıp, hesabınızın kapanmasına sebebiyet verecektir.


12. Sitenhazir.com servislerini kullanarak mail v.b. yollar ile herhangi bir şirketin/şahsın gizlilik ilkelerini ihlal etmek, patentini kullanmak, birinin malını kullanmak, izni olmayan resim ve müzikleri kullanmak, yayınlamak kesinlikle yasaktır.


13. Sitenhazir.com servislerini kullanarak şahsın bilgisi olmadan toplanan, toplamaya teşvik edilen kişisel bilgiler kullanım ilkesi dışındadır.


14. Sitenhazir.com servislerini kullanarak diğer şahısların iş ve network bilgi/işlemlerini etkileyecek (DDOS, trojan, virüs v.b.) yazılımların kullanımları yasaklanmıştır. Tespit edilen kullanıcı hakkında gerekli yasal işlem yapılacaktır.


15. Virüs Dağıtım; Kasıtlı olarak barındırılan virüs ve şahısların/firmaların barındırdıkları bilgilere zarar verebilecek, olumsuz yönde etkileyebilecek virüs içeren yazılımların,dağıtımları kesinlikle yasaklanmıştır! Bilginiz dışındaysa, lütfen bu konuda ki tespitleri dikkate alınız.


16. Tescilli yazılımlar; Tescilli, kullanım ilkeleri bulunan yazılımları izinsiz veya yasadışı kullanmak hesabınızın durdurulması sebebidir.


17. Müşteri - Personel ılişkileri; Mail, MSN, Telefon v.b. yollarla müşteri-personel ilişkilerini zedeleyecek görüşmelerde bulunmak, satın alınan hizmetin iptaline neden olmaktadır.


18. Yukarıda sayılan kurallar sadece firmamız için değil; yasalar, hak ve özgürlükler çerçevesinde iş yapmak isteyen tüm firma ve bireylerce kabul edilen evrensel ilkelerdir. Bütün bu kuralların amacı gerçek ve tüzel kişilerin hak ve hürriyetlerini kötü amaçlı kişilere karşı korumak olup, ağır kaçan ifadelerin siz değerli ve hak-hukuk bilen müşterilerimiz tarafından anlayışla karşılanmasını istirham ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.


Sitenhazir.com Hazır Site Hosting Hizmetleri