Kolay Site Paketlerimiz Satışta...

Dünyanın en kolay yönetim paneline sahip kolay site paketlerimizi satışa sunmuş bulunuyoruz. Avukat sitesinden tutun, firma tanıtım sitesi, paastane restorant sitesi gbi bir çok hizmet alanına hitap eden kolay sitelerimiz bulunmaktadır. Kolay site admin panelinde logo ekleme, ürün ekleme, slayt ayarları, galeri ... Devamını Oku »

3rd May 2014
Web sitemiz güncellendi

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla sunucumuzu yenileyerek çok daha hızlı ve güvenli bir hale getirdik. Bununla birlikte tüm hosting paketlerinin kotası arttırılmıştır.

19th Apr 2013
Hazır site sihirbazıyla istediğinizi yapın

İster web sitesi yapın Site sihirbazı ile web sitesi yapmak çok kolaydır, herhangi bir önayar veya veri tabanı gerektirmez, gerçekten tasarımı 5 dakika sürer. İster blog oluşturun Blog oluşturmadan önce kontrol panelinden bir veri tabanı oluşturmalısınız, çünkü bloglar veri tabanı üzerinde çalışır. Site sihirbazında ... Devamını Oku »

1st Aug 2012
Hazır E-Ticaret sitesi ile nasıl başarı yakalanır?

Günümüz internet ve teknoloji çağı olmanın yanısıra elektronik ticaretin de oldukça revaçta olduğu bir dönemdir. Artık insanlar kıyafet, takı, ayakkabı, yiyecek, içecek, beyaz eşya hatta mobilyaya kadar her türlü ihtiyacını internet üzerinden hazır site aracılığı ile yapıyor. Bu talebi karşılamak için iş ... Devamını Oku »

1st Aug 2012